Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Justinin ilk Date ! (Kızlar ile buluşmaları) :D (mutlaka okuyun)

YazarMesaj
NoName
Admin
NoName

Erkek Mesaj Sayısı : 226

Justinin ilk Date ! (Kızlar ile buluşmaları) :D (mutlaka okuyun) Empty
MesajKonu: Justinin ilk Date ! (Kızlar ile buluşmaları) :D (mutlaka okuyun)    Justinin ilk Date ! (Kızlar ile buluşmaları) :D (mutlaka okuyun) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:29 pm

Inanılır gibi değil ama Justin bieber (16) çok utangaç oluyor konu Kızlar olunca.

Eğer bir kızı gerçekten sevdiysem tuhaf oluyorum.Bir kaç kız ile buluştum sabırsızlıkla beklediğim date. Ben sakin olmaya çalışıyorum ve kendim olmayı deniyorum diyor justin.

Ve ilk buluşmasında şanşıma çok güzeldi diyor : Ilk buluşmam gerçekten güzeldi. Ben 13 yaşındaydım ve o kızı yemeğe götürdüm . O gerçekten iyi bir kızdı.

Ama Justin Korku buluşmalarıda vardı.Ben bir kızla bir italyan lokantasına gittim. Ve Yemeğimizi yerken spaghetti (makarna) döktüm üzerine..Korkunç ve utanç vericiydi!Ve benden bir fikir eğer birdaha buluşursam italyan lokantasına gitmem..Bu hatayı tekrar yapmam!

Ama yinede Justin buluşmalarında lokantaya gitmek ister.! Orda çok iyi konuşabiliyoruz..Sinemaya gitmeyi tercih etmem ilk buluşmamda çünkü orda rahat konuşamıyoruz ve daha iyi tanımak için iyi bi yer değil.

Ve kızın ne giydiği umrumda değil kendini rahat hissetsin yeter'  Justinin ilk Date ! (Kızlar ile buluşmaları) :D (mutlaka okuyun) 144420

Justinin ilk Date ! (Kızlar ile buluşmaları) :D (mutlaka okuyun)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  ~~Kızlar hemen bakın!!!~~
»  somebody to love remix kızlar !!!
»  Harika Bilgiler (Kesinlikle Hepsini okuyun)=)
»  justinin su şişesi 800 $den satılıo ..
»  Justinin çantasında neler var