Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gerçekler Gerçekler ve süper gerçekler :D

YazarMesaj
NoName
Admin
NoName

Erkek Mesaj Sayısı : 226

Gerçekler Gerçekler ve süper gerçekler :D Empty
MesajKonu: Gerçekler Gerçekler ve süper gerçekler :D    Gerçekler Gerçekler ve süper gerçekler :D Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 7:36 am

Kızlarda file çorabı seksi buluyor.

Favori basketbol takımı Cleveland Cavaliers

Fondöten kullanmıyor.

Küçükken doktor olmak istiyormuş.

Suda takla atan kızlara bayılıyormuş.

Kızların onu annelerine göstermesine bayılıyormuş

Ryan sayesinde Sprite bağımlısı olmuş. Annesi Ryan'ı her gördüğünde üzerinde varmı diye kontrol ediyormuş.

Doğum Gününe 3 Gün kala 3. albümünü çıkarmak istiyormuss

Şarkılarını Ashley Tisdale'dan ilham alarak yazdığını söylüyor , ilk şarkısını öyle yazmıs

Perez Hilton Justin'e yeni Jonas Brothers mı geliyor ? diye sordugunda Justin ' Ben sadece benim Jbieber demiş

Justin onunla tanışırken ,ağlamamamızı istiyormuş,mutlu olmamızı istiyor ♥️ elde deilkii aqlamamak Very Happy

Justin bieber ; Zac Efron benden üstün değil demiş Very Happy Tabisi

Ondan nefret edenleri önesemediğini söylüyor,hayranlarının sevgisi ona yeterliymiş

Taylor Lautner JB’ın giyim tarzını beğeniyor.

Parmaklarında yara olmamasına rağmen bant yapıştırmaya bayılıyormuş

Kendi kendine sürekli Baby şarkısını söylüyormuş(aynen bende)

Ellerini cebine sokmuyor, bunun çok kötü gözüktüğünü düşünüyor ve yalnızca parmaklarını pantolonunun cebine sokuyor

Annesini parfümünü çok beğeniyormuş

Arkadaşları JB’ı bowlingde yenmenin zor olduğunu söylüyorlar

Pussycat Dolls grubunu muhteşem buluyormuş

Justin bestelerini hazırlarken sevgilisinden fikir alabileceğini söylüyor ama şuan annesinin düşüncelerini alıyormuş(justin benim sevgilim olsun ben ona ne ilhamlar veririm Very Happy)

Justin klip çekimleri sırasında Usher onu motive etmezse kendini güçsüz hissediyormuş

Uçakla seyahat ederken genellikle uyur

Pattie, Justin'e sürekli dik durması gerektiğini hatırlatıyor

High School Musical ve Harry Potter'dan hoşlanmadığını söyledi

Yılbaşı albümü çıkarmayı düşünüyor ama emin değil

Ayna karşısında çok vakit harcayan kızlardan hoşlanmıyormuş

Pattie, Justin'in balkona çıkmasından korkuyormuş çünkü Justin sarkıyormuş

En uzun öpüşme rekoru 31 saat 18 dakika 33 saniye ve JB bu rekoru kırmak istiyor

Justin ve Crew tur boyunca 10.000 patates kızartması yemişler(ohhaaa)

Eğer parti modundaysa kimse onu kontrol edemezmiş

Bir kere 3 parmağını birbirine uhulamış

Sakız çiğnemeyi ve şişirmeyi seviyor

Pattie, birçok fanın annesinin ona "Oğlun kızımla evlebilir mi?" diye sorduğunu söyledi

Aşırı sessiz ve utangaç kızlardan hoşlanmıyor. Monoton tipler olduğunu düşünüyor

Justin'in kuaföre çok para harcadığı yalan! Justin; "Saçlarım %100 doğal...Sabah kalkıyorum,duş alıyorum,saçlarımı sallıyorum ve bu şekli alıyor.

Justin, okuldaki arkadaşlarına Youtube'da şarkı söylerken videoları olduğunu hiçbir zaman söylemedi çünkü hokey oynayan birisi olarak tanınıyordu

Fan: "Kaç dil konuşabiliyorsun?" Justin: "Hmm, sadece bir dil konuşabiliyorum." Fan: "Bu dilin adı nedir?" Justin: "Bu dilin adı aşk

Röportajcı: "Pekala, herkes şunu bilmek istiyor... Kulakların var mı?!?" Justin: "Hayır... Ben sağırım

Justin, sol eliyle yazı yazıyor ve enstrüman çalıyor fakat golf oynarken sağ elini kullanıyor

Kas yapmak istiyormuş.

Köpeğiyle konuşurken sesini değiştiriyormuş

Isıtmalı klozeti seviyormuş(koptumm xD)

Yanındaki kızların onun dikkatini çekmeye çalışmasından hoşlanmıyor. Herkes kendi gibi olmalı diyor

Odasında kulaklık takmış bir farenin posteri varmış

Turdayken hayran saldırısına uğradı ve otobüse girer girmez koltuk yerine yere yattı

Şu ana kadar beyaz bir şarkıcıyla işbirliği yapmadı

Justinin yoğun olduğu günlerde bir kız sordu: "Dışarıda birşeyler yapabilir miyiz?"
Justin: "Chaz bunun için müsait." diyerek güldü.(iyi söylemiş)

Normalde masum ama arkadş ortamında vahşi olduğunu söyledi(aynen Very Happy,hele sınıfta xD)

Justin pizzanın peynirini eritilmiş olarak çok seviyormuş

Gerçekler Gerçekler ve süper gerçekler :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Jb gerçekler :)
»  Jb^den gerçekler
»  gerçekler xD
»  Yepyeni Gerçekler
»  Yeni Gerçekler( Spr )