Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

****Yeeepyeni JB gerçekleriii ...... 14.10.2010 ****

YazarMesaj
NoName
Admin
NoName

Erkek Mesaj Sayısı : 226

****Yeeepyeni JB gerçekleriii ...... 14.10.2010 **** Empty
MesajKonu: ****Yeeepyeni JB gerçekleriii ...... 14.10.2010 ****    ****Yeeepyeni JB gerçekleriii ...... 14.10.2010 **** Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 7:35 am

justinn kızlaraaa aslaa çirkin demez herkes kendine göre özeldirrr Ve çekidir deerr..

Kız arkadaşımmm komikk olmalı.. Ama bana ölümle ilgili şaka yapmasını istememm..

O sadecee basketboll şortuyla uyuyyor.. Yani üsten bir şey giymiyorr.. Ooo Sexyy haha

havanın çok sıcak olmasındansa soğuk olmasını tercih ederr  ****Yeeepyeni JB gerçekleriii ...... 14.10.2010 **** 144420

Favori dondurması vanilyalı...

6. Sınıftaa hoşlandığı kıza ondan hoşlandığını söyleyemedi.. Çünkü kızın kendisini reddedmesin korkmuşş..

ampullerin küçük taşlarıı -sanırım  ****Yeeepyeni JB gerçekleriii ...... 14.10.2010 **** 144420- küçükken onn kafasına düşmüşş..

Gerçek aşkı bulucağı vaktii merakk ediyor..

Erken evlenmek istmiyorrr..

Chaz ve ryanlaa oturuken genelde küfürlü ve sapık hareketler yapıyotrrr. ahhh erkeklerr  ****Yeeepyeni JB gerçekleriii ...... 14.10.2010 **** 144420
Ama içeri bir kız girdiğindee susup hiç bie şey yokmuş gibi gülüyor..

kızların tuvalet stiliniii komik buluyorrr...

onaaa .... demek hepp komik gelmişşş (pussy )

Komikk olayy---- Justin canadada okuldaykenn.. normal bir gün dersteykenn ( normal sınıf ))
kız ayağa kalmış öğrtmene bir şey sorucakk.. Kalmışş... Arkasııı kann yaneee adet olmuşş  ****Yeeepyeni JB gerçekleriii ...... 14.10.2010 **** 144420  ****Yeeepyeni JB gerçekleriii ...... 14.10.2010 **** 144420
Justin bunu anlamışş ama çaktırmamışş.. Sonra diğer kız ardaşları hemen kızın arkasını kapatmışş.. Vee içindenn.. Ohh iyiki erkeklerde böyle bir durum yokkk:)

Eğer gördüğüm anda bir kıza aşık olursam ne yapacağımı bilmiyorum.. Ben utangacımm kızlar konusnda.. Sanırım yanina gidip telefonunu isterim..

JB: Eğer birni seversem ve onu beni sevmezsee ben gerçekten çok üzülürüm.. ve toparlanmam zor olur  ****Yeeepyeni JB gerçekleriii ...... 14.10.2010 **** 144420

Konser başınaaa 300.000 dolar kaznıyot.. My world turunun sadece 1. yarısnından 13.000.00 dolar kazandı...

ilk kız arkadaşının ismi Serena.. VE eskilerde Leshie Myers << Çevirdim ama saçma olduu..

****Yeeepyeni JB gerçekleriii ...... 14.10.2010 ****
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Mtv Video Music Awards 2010