Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bieber gerçekllerii (taze tazeee) :D

YazarMesaj
NoName
Admin
NoName

Erkek Mesaj Sayısı : 226

Bieber gerçekllerii (taze tazeee) :D Empty
MesajKonu: Bieber gerçekllerii (taze tazeee) :D    Bieber gerçekllerii (taze tazeee) :D Icon_minitimePaz Kas. 14, 2010 7:34 am

Bieber Gerçeği=Köpekbalığı ve yılanlardan korkuyor.Küçüklüğün beri onlardan ölümüne korkuyor!Ama asıl korktuğu şey sevgisizlik ve yalnız ölmek.Sad

Bieber Gerçeği=>Justin 'in diğer istediği şey sevgilisinin''sağlak'' olmasıymış yani sağ elle yazı yazan.Kendisi ''solak'' olduğu için sevgilisinin elini gizlice tutmak için istiyormuş bunu...Sad

Bieber Gerçeği=>Sabahları yulaf ezmesi yiyene kdar konusmuyor.Yulaf ezmesi olmadan hayatta kalmasının mümkün olmadığını söylüyor.Favori markası Apple Jack’i her gittiği yere götürüyor.!

Bieber Gerçeği =>Monopoly oynamaya bayılıyor.Çılgın partiler vermek yerine ,Justin evinde oyun oynuyor.!

BIEBER GERÇEĞİ=> Justin'in iki kulağıda
delik...Fakat küpelerini yalnızca ailesiyle birlikteyken takıyor

BIEBER GERÇEĞİ=> Yakın arkadaşlarından olan
"Chaz Somers" ile bir hokey oyununda tanıştı

BIEBER GERÇEĞİ=> Justin hayranlarının onu
öpme çabalarından hoşlanmıyor..Sarılmayı tercih ediyorr ♥️

BIEBER GERÇEĞİ=> Justin ne zaman güzel bir
kız görse; dudaklarını ısırıyooorr.  Bieber gerçekllerii (taze tazeee) :D 144420

Bieber Gerçeği: "Bazen kendim hakkında olan gerçekleri internetten öğreniyorum. Bazıları ise o kadar saçma oluyorki sinirleniyorum" diyor.

Bieber gerçekllerii (taze tazeee) :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  JUSTİN BİEBER
»  bieber gerçeklerinden.....
»  justin bieber TEST
»  Justin Bieber' in Hayali
»  bieBer hakkında bıLinmeyenLer :P