Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Justin: Bir Kızla İlk Buluşmam Bir Felaketti!

YazarMesaj
NoName
Admin
NoName

Erkek Mesaj Sayısı : 226

Justin: Bir Kızla İlk Buluşmam Bir Felaketti! Empty
MesajKonu: Justin: Bir Kızla İlk Buluşmam Bir Felaketti!    Justin: Bir Kızla İlk Buluşmam Bir Felaketti! Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 10:41 pm

"Sahneye çıkarken bile o kadar heyecanlanmamıştım!" Artık Justin Bieber kızlarla ilgili tecrübelerini arttırmış olsa da, ünlü şarkıcı ilk buluşmasının bir felaket olduğunu söylüyor.

16 yaşındaki şarkıcı en son olarak Jasmine Villegas ile öpüşürken yakalanınca aralarında bir ilişki olduğu ortaya çıkmıştı. Ancak yeni yayınlanan otobiyografisi ‘First Step 2 Forever: My Story' de ismini vermediği bir kızla ilk defa çıktığında, beyaz gömlek giymesine rağmen spagetti ısmarladığını ve üstünü batırdığını anlatıyor.

Kitabında, “Olaya çok güldük. Düşünüldüğünde en iyi giden buluşmalarımdan biri değildi. Her ikimiz için de anlatacak komik bir hikaye ve benim için iyi bir tecrübe oldu.” diyen Justin, “Buluşacağım için o kadar heyecanlıydım ki, sahneye çıkarken bile bu kadar heyecanlandığımı hatırlamıyorum. Ama buluştuktan sonra çok rahatlamıştım ve başka kızlarla çıkıp eğlenme düşüncesinden artık korkmuyordum.” şeklinde olayı anlatıyor.

Justin: Bir Kızla İlk Buluşmam Bir Felaketti!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Justin=TEk 1 kızla olmuyor..Kız arkadaş sıkıntı demek!! Bu bizim için sevindirici bence
»  JusTin JusTin JusTinnnnnn :D
»  justin ve kim
»  justin in albümü
»  JUSTIN'IN DOVMESI